REKLAMA
< Cofnij

Cicha noc ... święta noc ... pokój niesie ludziom wszem

Cicha noc ... święta noc ... pokój niesie ludziom wszem
REKLAMA

Cicha noc ... święta noc ... pokój niesie ludziom wszem ...Stwórz podobnego MEMa Pobierz

MEMa dodał:
tajga
Data dodania:
22-12-2019 16:09
janeksjaneks
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę ci szczerze ,ciepłych chwil w rodzinie ,w Wigilijną Wieczerzę .Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni. Niech Nowy Rok .będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno. z twoich marzeń. Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!.
24-12-2019 12:25
Odpowiedz
janeksjaneks
Książę Śnieżynek wirował słodko, tańcząc podziwiał kobiece piękno, wtem delikatnie ust jej się dotknął, rozgrzał swe ciało ciepłem tak lekko. Płatek kropelką zgasił pragnienie,, ochłodził płomień pięknej na ustach, oboje mieli cudne wspomnienie, alejka w parku znów stoi pusta. N
24-12-2019 12:20
Odpowiedz
janeksjaneks
Księżyc oświetlił noc tak bajkowo, gwiazdek miliony wysłał jej w darze, rozbłysły dzisiaj na brylantowo, uwodząc zmysły baśniowej parze. Mróz delikatnie roziskrzył drzewa, połyskiwały w parku srebrzyście, wiatr leciusieńko z jej włosów zwiewał płatki śniegowe, lśniły perliście. Szła lekkim krokiem, jakby tańczyła, oczarowana zimowym pięknem. Zima też pod jej urokiem była, sypnęła z góry białym diamentem.
24-12-2019 12:19
Odpowiedz
janeksjaneks
Zanim przybędzie Boża Dziecina, rozgrzeszyć myśli i grzechy skruszyć, trzy razy bić w piersi - moja wina, wnieść pokój i miłość, do serca i duszy. Nim betlejemska gwiazdka zaświeci, porządek zrobić we wszystkich kątkach, by lśniło jasno jak światło w adwencie na przywitanie Bożego Dzieciątka. /I.Glinka/
24-12-2019 12:10
Odpowiedz
janeksjaneks
Grudzień odmierza dni, do zimy i adwentu, dzisiaj niedziela czwarta , czekamy na przyjście Bożej Dzieciny, na wianku płonie już czwarta świeca. Za oknami biało i śnieżek prószy, do świąt niewiele już czasu zostało, najwyższa pora zajrzeć w głąb serca i duszy, rachunek sumienia zrobić by się przydało.
24-12-2019 12:09
Odpowiedz
janeksjaneks
O grudniu tak sobie piszę, o prezentach i mrzonkach, lecz należy przypomnieć, o świątecznych porządkach. Gdy dom zalśni czystością. Czeka nas czas radości, ciepła rodzinnego, odwiedzin wielu gości. i wszystkiego dobrego. Jak już posprzątamy, zostanie ciast pieczenie, wtedy smakowicie, powitamy Boże Narodzenie.
24-12-2019 12:07
OdpowiedzPodobne memy ze schematu:
Cicha noc ... święta noc ... pokój niesie ludziom wszemCicha noc ... święta noc ... pokój niesie ludziom wszem

Włącz

0.0704 sekundy, Godzina: 22:48:27, MEM:2525.2 KB