REKLAMA

MEMy - Stwórz i Edytuj własne memy

wstecz1... z 214 następna

Teza hipopotama Teza hipopotama Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Walczący ser Walczący ser Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Gdzie leży Krym? Gdzie leży Krym? Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Stwórz podobnego MEMa Pobierz Regina01

Smacznego Jajka Wielkanocnego Smacznego Jajka Wielkanocnego Stwórz podobnego MEMa Pobierz Regina01

Alleluja Alleluja Stwórz podobnego MEMa Pobierz Regina01

Nie wkładaj swojej łyżki w cudzą zupę Nie wkładaj swojej łyżki w cudzą zupę Stwórz podobnego MEMa Pobierz AniolMilosci

Dobrze mi z tym Dobrze mi z tym Stwórz podobnego MEMa Pobierz ann1

Zazdrość jest jak szczekanie psa Zazdrość jest jak szczekanie psa Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Koty chadzają własnymi ścieżkami Koty chadzają własnymi ścieżkami Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

wstecz1... z 214 następna
Memy znaleźć można na niemal każdej stronie internetowej. Szczególnie popularne są w serwisach społecznościowych. Pozwalają one wyrazić w prosty i szybki sposób swoje poglądy, opisać samopoczucie czy po prostu poprawiają humor. Na naszej stronie znaleźć można mnóstwo oryginalnych memów, które cieszą się ogromną popularnością w sieci. Są one odpowiednio posegregowane, dzięki czemu łatwo można znaleźć taki, który akurat jest potrzebny. Do wyboru są memy bożonarodzeniowe, na Halloween, ślubne, wielkanocne, imieninowe czy po prostu śmieszne memy. Możne je posegregować ze względu na popularność, a także sprawdzić, które powstały w ostatnim czasie. Co ważne, do każdego mema można wylosować dowolne tło, dzięki któremu można dopasować wygląd do własnych upodobań.

Oczywiście w naszym serwisie można nie tylko znaleźć i pobrać gotowe memy, ale także stworzyć swoje własne. Poradzi sobie z tym nawet największy laik internetowy, ponieważ proces tworzenia jest naprawdę prosty. Wystarczy wybrać zakładkę "Stwórz MEMa", a następnie postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Istnieje możliwość zmiany czcionki i jej wielkości, a także koloru liter czy obramowania. Do wybranego zdjęcia można dodać nawet 4 napisy, które mogą być dowolnie obrócone. Dzięki tak wielu możliwościom można stworzyć własne, oryginalne memy z wszystkich znajdujących się na stronie tapet.

Przed pobraniem stworzonego mema można wygenerować jego podgląd i w razie potrzeby nanieść poprawki. Na stronie warto się zalogować, ponieważ daje to możliwość zapisania wszystkich stworzonych memów i przeglądania ich we własnej galerii. Korzystanie z serwisu jest darmowe i naprawdę proste. Generator memów pozwala tworzyć samodzielnie lub korzystać z tych, które zostały zaprojektowane przez innych użytkowników serwisu. Istnieje także możliwość wprowadzenia zmian do istniejących memów, co pozwala dopasować je do własnych potrzeb. Serwis jest ta skonstruowany, że obsługa nie przysparza najmniejszych problemów, a do tego można za jego pośrednictwem poznać nowych znajomych.

Włącz

0.0368 sekundy, Godzina: 06:02:33, MEM:2152.34 KB