REKLAMA

MEMy - Stwórz i Edytuj własne memy

wstecz1... z 169 następna

Zapał do pracy Zapał do pracy Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Stopy w raju Stopy w raju Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Nazwa miasta Nazwa miasta Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Spokojnie! To tylko ja Spokojnie! To tylko ja Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Oddam serce w... Oddam serce w... Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Jak nazywa się cygan sprzedający płyty CD? Jak nazywa się cygan sprzedający płyty CD? Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia Stwórz podobnego MEMa Pobierz Regina01

Nie pchaj się na afisz Nie pchaj się na afisz Stwórz podobnego MEMa Pobierz AniolMilosci

Nogi, nogi Nogi, nogi Stwórz podobnego MEMa Pobierz colombo

Kobiece nogi są jak góry Kobiece nogi są jak góry Stwórz podobnego MEMa Pobierz AniolMilosci

wstecz1... z 169 następna
Memy znaleźć można na niemal każdej stronie internetowej. Szczególnie popularne są w serwisach społecznościowych. Pozwalają one wyrazić w prosty i szybki sposób swoje poglądy, opisać samopoczucie czy po prostu poprawiają humor. Na naszej stronie znaleźć można mnóstwo oryginalnych memów, które cieszą się ogromną popularnością w sieci. Są one odpowiednio posegregowane, dzięki czemu łatwo można znaleźć taki, który akurat jest potrzebny. Do wyboru są memy bożonarodzeniowe, na Halloween, ślubne, wielkanocne, imieninowe czy po prostu śmieszne memy. Możne je posegregować ze względu na popularność, a także sprawdzić, które powstały w ostatnim czasie. Co ważne, do każdego mema można wylosować dowolne tło, dzięki któremu można dopasować wygląd do własnych upodobań.

Oczywiście w naszym serwisie można nie tylko znaleźć i pobrać gotowe memy, ale także stworzyć swoje własne. Poradzi sobie z tym nawet największy laik internetowy, ponieważ proces tworzenia jest naprawdę prosty. Wystarczy wybrać zakładkę "Stwórz MEMa", a następnie postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Istnieje możliwość zmiany czcionki i jej wielkości, a także koloru liter czy obramowania. Do wybranego zdjęcia można dodać nawet 4 napisy, które mogą być dowolnie obrócone. Dzięki tak wielu możliwościom można stworzyć własne, oryginalne memy z wszystkich znajdujących się na stronie tapet.

Przed pobraniem stworzonego mema można wygenerować jego podgląd i w razie potrzeby nanieść poprawki. Na stronie warto się zalogować, ponieważ daje to możliwość zapisania wszystkich stworzonych memów i przeglądania ich we własnej galerii. Korzystanie z serwisu jest darmowe i naprawdę proste. Generator memów pozwala tworzyć samodzielnie lub korzystać z tych, które zostały zaprojektowane przez innych użytkowników serwisu. Istnieje także możliwość wprowadzenia zmian do istniejących memów, co pozwala dopasować je do własnych potrzeb. Serwis jest ta skonstruowany, że obsługa nie przysparza najmniejszych problemów, a do tego można za jego pośrednictwem poznać nowych znajomych.

Włącz

0.0482 sekundy, Godzina: 00:18:00, MEM:2152.15 KB